KATEGORİ


Çocuk

Adem Amca ve Yaren: Bir Balıkçı ile Leyleğin Dostluk Hikâyesi

Alper Tüydeş

Adem Amca ve Yaren: Bir Balıkçı ile Leyleğin Dostluk Hikâyesi

Kategori: Çocuk

Adem Amca ve Yaren’in hikâyesi birçok insana ulaştı. Onların dostluğu sayesinde insanlar leyleklere ve göçmen kuşlara başka bir gözle bakmaya başladılar. İnsan ve hayvan arasında kurulabilecek irtibatın en güzel örneklerinden biri Adem Amca ve Yaren’in hikâyesi. Bu kitap, bir leylekle arkadaş olan balıkçı Adem Amca’nın hayatının bu karşılaşmadan nasıl etkilendiğini anlatıyor. Öyle ki Yaren, sadece Adem Amca’nın değil tüm köyün, bu hikâyeye şahit olanların ve bu dostluktan haberdar olan herkesin hayatını değiştirmeye DEVAM EDECEK.

77,00 ₺ 110,00 ₺

Hayvan Dostlarımız için İlkyardım Rehberi

Gökçe Coşkun

Hayvan Dostlarımız için İlkyardım Rehberi

Kategori: Çocuk

Yaşadığımız evler, mahalleler, şehirler, ülkeler hatta kıtalar farklı olabilir. Ama hepimiz aslında aynı yerde yaşıyoruz: EVİMİZ, DÜNYA! Dünya bizim evimiz ve sadece biz insanlardan dolayı değil, yaşayan her bir canlı türünün varlığından dolayı eşsiz. İşte bu yüzden yaralı, hasta ve zor durumda olan hayvan dostlarımıza yardım etmemiz gereken durumlar için bir ilkyardım rehberi hazırladık! Hadi başlayalım!

98,00 ₺ 140,00 ₺

İstanbul'da Mantar Avı

Jilber BarutçiyanÇağnam Erkmen

İstanbul'da Mantar Avı

Kategori: Çocuk

Emre ve Ezgi, Belgrad Ormanı’nın yanı başında yaşayan dedelerini ziyaret etmeye gider ve ormanda bir yürüyüşe çıkarlar. Sonbaharın renklerine bürünen ormanda, onlarla tanışmayı bekleyen canlılar var. Onlar ne hayvan ne de bitki: MANTARLAR! Ülkemizdeki bitki örtüsünün ve toprağımızın en önemli zenginliklerinden mantarları tanıyalım mı? Kitapta Mantar Amca olarak karşımıza çıkan Mikolog (mantar bilimci) Jilber Barutçiyan eşliğinde mantarların dünyasında bir yolculuğa çıkalım ve yanı başımızda yaşayan bu canlıları yakından tanıyalım.

98,00 ₺ 140,00 ₺

Bilmecelerle Topkapı Sarayı

Esat ZorkirişçiLider Hepgenç

Bilmecelerle Topkapı Sarayı

Kategori: Çocuk

Topkapı Sarayı’nda sıradan bir gün... 1924’ten beri müze olarak kullanılan Saray’ın bahçesinde, yüzlerce turist bu tarihî mekânı görmek için bekliyor. Kaan ve Aslan da içeri girmek için sırada. Topkapı Sarayı’nı görmek için heyecanlılar! Ancak heyecanla bekleyen sadece onlar değil. Saray’ın bahçesinde Osmanlı Devleti’nin 600, Türkiye’nin 100 yıllık tarihine tanık olmuş yaşlı bir ağaç, onları bekliyor. Yaşlı ağacın Kaan ve Aslan’ı maceradan maceraya sürükleyecek bilmeceleri de hazır! İki arkadaş Topkapı Sarayı’nda keşfedilmeyi bekleyen sırları bulabilecek mi? MACERA BAŞLASIN!

77,00 ₺ 110,00 ₺

Kalp Şehrine Yolculuk

Abdullah Harmancı

Kalp Şehrine Yolculuk

Kategori: Çocuk

Sizi müthiş bir curcuna bekliyor! Gümüş Oğlan, arkadaşı Gayret’le birlikte büyük maceralara atılacak. Ateş denizlerinden geçecek, mumdan gemilere binecekler. Kanatlı atlarla uçacak, devlerle mücadele edecekler. Sonu gelmez kuyuların içinde Altın Kız’ın izini sürecekler. Kalp Ülkesi’ne, Kalp Şehri’ne, Kalp Kalesi’ne, Kalp Odası’na ve nihayet Kalp’e ulaşmaya çalışacaklar. Kalp Şehrine Yolculuk, “Hüsn ü Aşk” mesnevisinin sürükleyici bir yorumu. “Hüsn” Altın Kız, “Aşk” ise Gümüş Oğlan… Abdullah Harmancı bu hikâyede şunu soruyor bizlere: Acaba “Aşk”, delikanlı olmaktan öte bir anlama mı geliyor? “Hüsn”, Altın Kız’ın serüveninde nasıl bir anlam taşıyor? Gümüş Oğlan’ın yaptığı yolculuğun, bildiğimiz yolculuklardan ne farkı var?

56,00 ₺ 80,00 ₺

Yukarı Bak: Resimli Teleskop Rehberi

Jacob Kramer

Yukarı Bak: Resimli Teleskop Rehberi

Çevirmen: Mehmet Baran Ökten

Kategori: Çocuk

Gökyüzünün birçok harikası sadece gece yukarıya bakarak görülebilir. Ancak evrenimizin gerçek gizemlerini anlamak için devasa teleskopların ve gözlemevlerinin güçlü merceklerinden milyonlarca ışık yılı öteye bakmanız gerekecek. Karadelikleri, patlayan süpernovaları ve zamanın başlangıcından beri süzülen ışığı görmek için bu kitapla çölden yıldızlara resimli bir yolculuğa çıkın.

94,50 ₺ 135,00 ₺

Tavşanların Bir Günü

Daphne Louter

Tavşanların Bir Günü

Kategori: Çocuk

Sabah oldu, yeni bir gün tavşan kardeşleri bekliyor. Peki bugün ne yapacaklar? Her seferinde farklı bir hikâyeye kapı aralayan bu sessiz kitap, Daphne Louter’in küçükten büyüğe herkesi etkileyecek çizimleriyle kitaplığınızdaki yerini almayı bekliyor.

63,00 ₺ 90,00 ₺

Çat! Pat! Bam!

Neil Clark

Çat! Pat! Bam!

Çevirmen: Hande Kayhan

Kategori: Çocuk

Dünyanın en gürültücü ekibiyle tanışın: ÇAT! PAT! ve BAM! Bağır, çağır, çığlık at! Bildikleri tek şey buydu. Derken bir gün… FISILTI, MIRILTI ve SUSPUS ile tanıştılar. Tam anlamıyla neye uğradıklarını şaşırdılar! Sakinleşmeyi öğrendikten sonra… Bazen gürültülü bazen de sessiz sakin oyunlarla hep birlikte eğlencenin tadına vardılar!

59,50 ₺ 85,00 ₺

Çoban Köpeği Pan

Gonca Mine Çelik

Çoban Köpeği Pan

Kategori: Çocuk

Pan, yeni dogan yedi yavrudan biri. Bembeyaz, koca göbekli, yünden bir topaç gibi! Pan büyüdügünde tüm sürüye kendisi bakacak. Ama ögrenecek çok şey var, bu nasıl olacak? Çoban Köpegi Pan’ın hikâyesi kır çiçekleriyle bezeli. Merak ediyor musun Pan büyürken başına neler geldi? Hepsi bu kitabın içinde gizli!

56,00 ₺ 80,00 ₺

Türkiye'nin Kelebekleri

Alper TüydeşHakan YıldırımOnat Başbay

Türkiye'nin Kelebekleri

Kategori: Çocuk

Türkiye’nin Kelebekleri ile objektiflerimizi, ülkemizi paylaştığımız küçük ama bir o kadar büyüleyici canlılara çeviriyoruz: Kelebeklere! Tüm ekosistemin birbirine nasıl bağlı olduğunu bir de kelebeklerin dünyasını inceleyerek görelim. Nasıl yaşarlar? Göründükleri kadar hassas canlılar mıdır? Koku alırlar mı? Nasıl uyurlar? Kelebeklerin isimleri nereden gelir? Kelebekler hakkında birçok soruya cevap veren bu kitap, profesyonel fotoğrafçı olan yazarlarımız Alper Tüydeş, Hakan Yıldırım ve Onat Başbay tarafından hazırlandı. Ülkemizde sadece bir bölgede yaşayan, endemik kelebek türlerinin yanı sıra çevremizde rastlayabileceğimiz etkileyici türler de bu kitaptaki yerini aldı. Kitap sonuna eklediğimiz “Ara-Bul-Tanı-Sev” oyunu da meraklı okurlarını bekliyor.

98,00 ₺ 140,00 ₺

Arkadaşlığın Paytak Adımları

Fatma Nur Kaptanoğlu

Arkadaşlığın Paytak Adımları

Kategori: Çocuk

Karla kaplı yolların buluşturduğu iki arkadaşla tanışın: Akça ve Pinku! Akça, yoğun kar yağışı nedeniyle okula gidemiyor. Evde, canı sıkılıyor. Pinku ise sadece çok kar varken okula gidebiliyor. Farklı koşullarda hayat süren bu ikilinin yolu kesişecek ve kış soğuğunda sıcacık bir dostluk başlayacak.

63,00 ₺ 90,00 ₺

Profesör Astro Kedi ile Derin Denize Yolculuk

Dr. Dominic Walliman

Profesör Astro Kedi ile Derin Denize Yolculuk

Çevirmen: Şükran Beklim Devecioğlu

Kategori: Çocuk

Dünyamızın yüzde 70’inden fazlası sularla kaplı olduğu hâlde okyanuslarımızın aşağı yukarı yüzde 95’i hâlâ keşfedilmemiş durumda! Profesör Astro Kedi ve ekibi yola çıkıyor: Suzi, Mimi, Pofi, Kurbik ve Astro Fare! Bir de gemileri Picton Castle var tabii! Keşfe sahilden başlayıp derin denize açılacaklar. Okyanusun en karanlık, en derin ve en gizemli yerlerine bile gidecekler. Devasa balinalardan su altı volkanlarına kadar bir sürü şey onları bekliyor! Sen de Profesör Astro Kedi ve ekibine katılmak ister misin? Hadi, atla gemiye!

100,80 ₺ 144,00 ₺

Maceraperest Böcek Bilimci Evelyn

Christine Evans

Maceraperest Böcek Bilimci Evelyn

Çevirmen: Zeynep İrem Çeven

Kategori: Çocuk

Evelyn, potansiyelini keşfetmeye meraklı küçük bir kız çocuğu, cesur bir genç, araştırmacı bir kadın! Koşullar ne olursa olsun seçeneklerini doğru değerlendirip harekete geçme cesaretini 1900’lerin dünyasında gösterebilmiş biri. Bu kitap kıymetli bir ömrün hikâyesini rengârenk resimlerle çocuklara sunuyor. Londra Hayvanat Bahçesi’ndeki böcek evini idare eden ilk kadın Evelyn’in hayatı, hedefe doğru kararlı bir şekilde yürümekten, engelleri aşmaktan ve tüm bu yolculuktan keyif almaktan bahsediyor! Böcekleri, doğayı ve insanın dayanıklılığını keşfetmek için: MACERAPEREST BÖCEK BİLİMCİ EVELYN: Dünyayı Dolaşan Bir Böcek Dostunun Gerçek Hikâyesi

61,60 ₺ 88,00 ₺

Şekercik Kitap

Abdullah Harmancı

Şekercik Kitap

Kategori: Çocuk

Akşam bütün aile toplanıyor. Yemekler yenecek. Çaylar içilecek. Dedeler, nineler, torunlarıyla hasret giderecekler. Anneler ve babalar akşamüzeri gelecekler. Ama Elfin ve Elif okuldan çıkar çıkmaz koşup geldiler. Dedelerinden masal dinlemek en sevdikleri şey. Bir dede, bir nine, Elfin ve Elif… Abdullah Harmancı’nın kaleminden yeri gelince ormanlara, yeri gelince denizlere dalıp türlü maceralara şahit olan iki kardeş. Bir fil, bir tilki, bir ahtapot, bir çoban, bir kedi ve bir devekuşu hikâyenin diğer kahramanları. Onlar dışında çok özel biri daha var bu kitapta, uzak diyarlardan gelen bir misafir: Hanne! Her bir hikâye zengin kelime dağarcığıyla, Türkçenin incelikli kullanımı ve güzel ifadelerle dolu.

63,00 ₺ 90,00 ₺

Zuluflu Fındık

Sümeyye Sel Odabaş

Zuluflu Fındık

Kategori: Çocuk

İyi olmak bazen çok kolay bazen çok zor gelir insana. Ne zaman ne yaptığımızda iyi oluruz mesela? Kesin bir cevap verebilir myiz bu soruya? ...Hayde düsünelim. İyi olmak-Zuluflu Fındık çocuklara soru sormak ve bir düşünce zinciri oluşturarak cevabı aramakla ilgili hayatın içinden, keyifli hikâyeler sunuyor.

77,00 ₺ 110,00 ₺

Gün Olur

Oriane Smith

Gün Olur

Çevirmen: Hande Kayhan

Kategori: Çocuk

Bu kitapta aynı satırlara eşlik eden iki gözlemci var. Manzara aynı ama bakış açıları ve gördükleri birbirinden çok farklı! Sen de onlarla aynı manzaraya bakıp farklı bir şeyler keşfetmek ister misin?

84,00 ₺ 120,00 ₺

Teo ve Bir Aşığın İcatları

Marlies Bardeli

Teo ve Bir Aşığın İcatları

Çevirmen: Oğuz Tarihmen

Kategori: Çocuk

Teo geçmişe yolculuk yapmanın bir yolunu bulur ve gittiği yerde, bir mucitle arkadaş olur: Bay Kubin, küçük bir ortaçağ kasabasında toplumdan uzak, sakin bir hayat sürmektedir. Ancak günün birinde Agatha’ya âşık olur ve o günden itibaren işler değişir. Önce sevdiği kadına duygularını ifade etmek için en iyi bildiği şeyi yapar: Türlü icatlar! Ancak bunun yeterli olmadığını fark eden Teo, Bay Kubin’e yardım etmek için zamanda yolculuk yapmaya devam etmek zorunda kalacaktır. Anne ve babası Teo’ya yol gösterse de Bay Kubin’le birlikte kendi yollarını çizmek zorundalar. Teo ve Bir Aşığın İcatları, 2010’da Alman Gençlik Edebiyatı ödülüne aday eserler arasında gösterilmiş sıcak bir hikâye!

63,00 ₺ 90,00 ₺

Tilki Bogi'nin Şarkısı

Ömür Kurt

Tilki Bogi'nin Şarkısı

Kategori: Çocuk

Bogi, şarkı söylemeyi seven ve şarkılarıyla herkesi mutlu etmek isteyen bir tilki. Ama ormanda yaşayan herkes çok meşgul, Bogi’yi dinleyecek kimse yok! O da bu yüzden şehre gitmeye karar veriyor. Acaba Bogi şehirde ne yapacak? Şehirdekiler onu aralarına alacak mı? Bogi şarkılarını dinleyecek birilerini bulabilecek mi? Hadi, hep birlikte Tilki Bogi’nin Şarkısı’na kulak verelim ve bu sorulara cevap arayalım.

70,00 ₺ 100,00 ₺

3x4

Ivan Brunetti

3x4

Çevirmen: Doç. Dr. Ayberk Zeytin

Kategori: Çocuk

Zeynep ve sınıf arkadaşlarının matematik dersi için bir ödev hazırlamaları gerekiyor. Ödevleri, 12 nesneden oluşan 2’şerli, 3’erli veya 4’erli gruplar çizmek! Ivan Brunetti, kelimeler ve sayılarla oynamayı seven bir karikatürist ve sanatçı. Dünyayı sayısal gruplar hâlinde görmenin birçok şeyi anlamamıza yardım ettiğine inanıyor. Kitap boyunca görsellerde 3’lü, 4’lü, 6’lı gruplar gizlenmiş. Hadi, aramaya başlayalım! Peki, kimler neler seçecek? Resimlerde geometrik şekiller mi, müzik aletleri mi, arabalar mı yoksa bir ağaç mı olacak?

70,00 ₺ 100,00 ₺

Ada'nın Kumlu Kitabı

Ezgi Berk

Ada'nın Kumlu Kitabı

Kategori: Çocuk

Dünya ile kaç farklı şekilde konuşabiliriz? Ada, okuduğu kitaplar ve uçsuz bucaksız hayal gücü sayesinde dünyayı her gün farklı bir yönüyle tanıyor. Farklı bir dil konuşuyor ve türlü maceralar yaşıyor. Bu macerasında, hikâyenin akışını değiştiren kumlar ve küçük bir sincap ona eşlik ediyor. “Ada’nın Kumlu Kitabı”, olağanüstü bir olay ve Türk işaret dili parmak alfabesi ile çocuklara, birbirimizle iletişim kurmanın ve anlaşmanın çeşitli yolları olduğunu gösteren rengârenk bir kitap.

63,00 ₺ 90,00 ₺

Türkiye'nin Göçmen Kuşları

Alper Tüydeş

Türkiye'nin Göçmen Kuşları

Kategori: Çocuk

Alper Tüydeş, yaban hayatı fotoğraflayan bir doğasever. Bu kitapta objektifini kuşlara çeviren sanatçı, göç yolculukları boyunca ülkemize uğrayan bazı kuşları tanıtıyor bizlere. İşte, Türkiye’nin göçmen kuşlarından birkaçı: Tepeli Guguk, Kocagöz, Dikkuyruk, Korsan Martı… Yaşamak için başvurdukları yöntemlerse isimleri kadar şaşırtıcı! Üstelik bu kuşlar, çok yakınımızda olabilirler: Balkonumuzda kuytu bir köşede, bacamızda, evimize en yakın parkta ya da bir sahilde duyabiliriz seslerini. Bir fotokitap olarak hazırlanan <i>Türkiye’nin Göçmen Kuşları</i>’nda, fotoğrafların yanı sıra sanatçının derlediği bilgilerle eğlenceli bir oyun da meraklı okurlarını bekliyor.

98,00 ₺ 140,00 ₺

Kendim Olmak Güzel

Annie Hamlaoui

Kendim Olmak Güzel

Çevirmen: Özlem Günenç

Kategori: Çocuk

Kendim Olmak Güzel Yaratıcı sanatlar aracılığıyla duygusal okuryazarlık geliştirmek için hazırlanan temel bir kaynak! <i>Kendim Olmak Güzel</i> 9 yaş ve üzerindeki çocuklar için öz farkındalık ve öz saygıyı arttırmayı amaçlayan pratik bir çalışma kitabı. Okuyucusunu kendisi ile sohbet etmeye davet ediyor ve nazik bir tanışma faslından sonra şunları soruyor: “Kimsin? Kim olduğuna dair nasıl fikir edinebilirsin?” Elinizdeki kitap gençliğe adım atan çocukların kendileri hakkındaki farkındalıklarının artmasına, kişisel özelliklerini ve başarılarını tespit etmelerine yardım eder; değiştirmeye ihtiyaç duydukları şeyler içinse “bir eylem planı” hazırlama fırsatı sunar. Dört aşamalı bir yolculuktan geçen okur, hayatını daha iyi kılacak değişiklikleri yapmaya nereden başlayacağını ve olumlu düşünmenin gücünü keşfedecektir. Bu yöntem İngiltere’de gelişim danışmanlığı ve kariyer koçluğu yapan yazar tarafından hem bireysel çalışmalarda hem de küçük ve büyük gruplarda başarıyla kullanılmıştır.

56,00 ₺ 80,00 ₺

Bir Kutu Bulursan

Ezgi Berk

Bir Kutu Bulursan

Kategori: Çocuk

Her şey, Bilge’nin bir KUTU bulması ile başladı aslında. Sonra neler mi oldu? Neler olup bittiğini kitabın arka kapağında anlatamam ama birkaç ipucu verebilirim: araba, büyüteç, uzay gemisi, kaykay... Bunlar ne anlama geliyor dersen, sayfalar arasında bir gezintiye çık ve keşfet. Hadi, iki arkadaş Bilge ve Güneş’in sınır tanımaz hayal gücü ile tanış ve yaşadıkları maceralara sen de katıl!

63,00 ₺ 90,00 ₺

Küçük, Harika Şeyler

M. H. Clark

Küçük, Harika Şeyler

Çevirmen: İlayda Taşkın Akkoyun

Kategori: Çocuk

Dünyaya bilinçli bir farkındalıkla bakmak için! Her zaman gittiğimiz bir yerde, Daha önce görmediklerimizi keşfetmek için: Bir salyangoz, örümcek ağı, kırmızı bir şişe kapağı… Birlikte ve bir anda nefes aldığımızı unutmamalı! <i>küçük, harika şeyler</i> içinde bulunduğumuz anın hakkını vermekle ilgili küçük büyük herkese hitap edecek bir kitap. Birlikte keyifli vakit geçirmek için kısa bir yürüyüş yeter! Nasıl mı? “Benimle bakarsan dünyaya sen de görürsün: DÜNYA HARİKULADE ŞEYLERLE DOLU!”

56,00 ₺ 80,00 ₺

Bir Zamanlar Bir Yağmur Damlası

NomocoJames Carter

Bir Zamanlar Bir Yağmur Damlası

Çevirmen: Müge Akbulut

Kategori: Çocuk

Ay neden bu kadar kuru ve dünyamız neden bu kadar ıslak biliyor musunuz? Kendinizi suyun harika dünyasına bırakın Ardından bu büyüleyici ve şiirsel yolculukta H2O’nun hikâyesini keşfedin.

49,00 ₺ 70,00 ₺

Küçük Şeyler

Alison HughesHolly Hatam

Küçük Şeyler

Çevirmen: Müge Akbulut

Kategori: Çocuk

Sadece küçük, küçücük bir şeydi Nereden bilsin ki çocuk Yaptığı ufacık şeyin etkisi, Tahmin edebileceğinden çok büyük! Küçük bir çocuk, tek bir çöp parçasını yerden alıp çöpe atarsa ne olur? Farkında değildir, ama bu ufak hareket aslında büyük sonuçlar doğurur. Küçük şeyler, minik bir çöp parçasından yola çıkıp yaşadığımız bu geniş evreni kucaklıyor. Yaptığımız şeylerin dalga etkisini ve doğadaki unsurların aslında birbirine nasıl da bağlı olduklarını hatırlatıyor. Bir çocuğun sergilediği iyi bir davranışın nasıl katlanarak büyüdüğünü, yaptığımız ufak bir hareketle doğada meydana gelebilecek büyük değişiklikleri adım adım gösteriyor.

42,00 ₺ 60,00 ₺

Her Çocuk Zekidir

Davina BellAllison Colpoys

Her Çocuk Zekidir

Çevirmen: Müge Akbulut

Kategori: Çocuk

Zeki olmak sadece sorulara doğru cevaplar vermek değil, şekiller çizebilmek, “Merhaba! Nasılsın?” demek, denizkızı olmak ve hatta ejderhalara binebilmektir! Sevgi Şemsiyesi Altında ve Su Altında Süslü Kostüm Geçidi’nin yazarı Davina Bell, Her Çocuk Zekidir’de çocukların ne kadar özel ve zeki olduğunu anlatıyor.

42,00 ₺ 60,00 ₺

Su Altında Süslü Kostüm Geçidi

Davina BellAllison Colpoys

Su Altında Süslü Kostüm Geçidi

Çevirmen: Müge Akbulut

Kategori: Çocuk

Bazen cesur olmak zordur. Bazen bir his, seni ele geçirir. Bazen sadece henüz hazır değilsindir. O gün gelene dek... Bu kitap, Alfie ve şapkası küçük kendisi büyük bir ahtapotun hikâyesini renkli ve dinamik görseller eşliğinde anlatıyor. Öyle bir hikâye ki henüz sadece duvar kâğıdındaki kovboylar biliyor. Şimdilik…

35,00 ₺ 50,00 ₺

Papağan ve Tüccar

Marjan VafaeianMevlânâ Celâleddîn-i Rûmî

Papağan ve Tüccar

Çevirmen: Müge Akbulut

Kategori: Çocuk

Zamanın birinde tüccar bir kadın ile bir papağanın yolları önce kesişmiş sonra ayrılmış. Mahcihan ve Hindistan’dan gelen güzel mi güzel bir papağan... İkisi de yolculuklarından çok şey öğrenmişler. Çizimleri ile olağanüstü bir dünyayı selamlayan bu hikâye Mesnevî’den uyarlanarak kaleme alındı.

35,00 ₺ 50,00 ₺

Kardan Adam ve Güneş

Ali MafakheriSusan Taghdis

Kardan Adam ve Güneş

Çevirmen: Müge Akbulut

Kategori: Çocuk

Kardan adam, güneş parlayıp hava ısındığında nereye gider? Peki ya eridiğinde? Çok uzaklara mı? Eğer bir yere gidiyorsa, geri de gelir mi? Kardan Adam ve Güneş, sevdiğimiz insanlar veya nesneler değişse veya kaybolsa dahi onlarla kurduğumuz duygusal bağların var olmaya devam edeceğini anlatan modern bir fabldır.

35,00 ₺ 50,00 ₺

E-Posta Adresiniz

Yeni çıkan kitaplar, kampanyalar ve tüm yeniliklerden haberdar edelim.

Üyelik Sözleşmesi, Aydınlatma Metni’ni ve Gizlilik ve Çerez Politikası’nı okudum, anladım ve onaylıyorum.

Lütfen Üyelik Sözleşmesi, Aydınlatma Metni ve Gizlilik ve Çerez Politikası metinlerini onaylayınız!