09.09.2019

Duyuru

VakıfBank Kültür Yayınları (VBKY) olarak, 2018 yılının son çeyreğinde “ve benzersiz kitaplar” yayımlamayı amaç edinerek yayın hayatımıza başladık. Büyük bir heyecanla çıktığımız yayıncılık yolculuğumuza ülkemizin kültürel yaşamına değer kazandıran eserlerle devam ediyoruz.

Ödemeler konusuna bugüne dek hep hassasiyetle yaklaşan bir marka olduğumuza inanıyor, kurumsal bir yapı olmamız gereği tüm ödemeleri sistematik bir biçimde sözleşme ve makbuz karşılığında gerçekleştiriyoruz. İş süreçlerimizde Haziran ayından bu yana yayınevimizdeki yeniden yapılanmadan kaynaklanan birtakım gecikmeler yaşıyoruz. Bu gecikmeleri telafi etmek adına, sözleşme süreçlerini hızlandırmak ve yayıncılık alanı çalışanlarının imzaları ile makbuzlarını hızla temin edip ödemelerini Eylül ayı içinde tamamlamak konusunda çalışmalarımızın son aşamasına gelmiş bulunuyoruz.

Ancak sosyal medyada bazı anonim hesapların birlikte çalıştığımız kişilere hiç ödeme yapılmayacak algısını oluşturmasını, iletişime kapalı olmasını ve konuyu yayıncılık dışı alanlara çekmesini genç bir yayınevi olarak büyük üzüntüyle karşıladığımızı belirtmek isteriz.

VBKY olarak yayıncılığa emek veren herkesin hak ve hukukunu her zaman gözettiğimizin altını çizer, anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

VakıfBank Kültür Yayınları
Saygılarımızla,

E-Posta Adresiniz

Yeni çıkan kitaplar, kampanyalar ve tüm yeniliklerden haberdar edelim.

Üyelik Sözleşmesi, Aydınlatma Metni’ni ve Gizlilik ve Çerez Politikası’nı okudum, anladım ve onaylıyorum.

Lütfen Üyelik Sözleşmesi, Aydınlatma Metni ve Gizlilik ve Çerez Politikası metinlerini onaylayınız!