Genel Müdürümüzden Mesaj

Değerli kitap dostu,

Sizi, ülkemize karşı bir sorumluluğumuzu daha yerine getiriyor olmanın sevinciyle selamlıyorum.

VakıfBank ailesi olarak 1954 yılından beri ülkemize bankacılık alanında verdiğimiz hizmetlerle hiçbir zaman yetinmedik. "İnsanımız en kıymetli hazinemizdir" diyerek, yıllar içinde sanattan spora birçok alanda insanımıza yatırım yaptık ve bugünlere büyüyerek ama hep genç kalarak geldik.

Şimdi de Türkiye'nin kültür hayatına sunacağımız kalıcı katkılara bir diğerini daha ekleyeceğimiz yepyeni bir döneme girmekteyiz. Artık, ülkemizin güzide insanlarının duygu ve düşünce dünyasını zenginleştirip onlara yeni ufuklar açacak; onların dillerine, dimağlarına yeni değerler katacak bir yayınevimiz var. Uzun bir hazırlık sürecinin ardından, Haziran 2018'de temellerini attığımız ve 10 Kasım 2018’de ilk kitaplarını okurların takdirine sunduğumuz VakıfBank Kültür Yayınları'nı insanımızın hizmetine sunmuş olmanın heyecanı içindeyiz.

VakıfBank Kültür Yayınları olarak, uzun yıllar sürecek ve zamanla daha da güzelleşecek olan yolculuğumuzda bize refakat etmeniz, yayınevimizin çalışmalarını sadece teveccühünüzle değil, görüş ve önerilerinizle de zenginleştirmeniz emek ve gayretimizi onurlandıracaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle kültür yayıncılığı yolundaki ilk adımlarımızı atarken, VakıfBank Kültür Yayınları’nın yanında sizin de yer almanızdan büyük bir mutluluk duyacağımızı ifade etmek isterim.

Kitaplarla dolu bir dünya dileğiyle,

Saygılarımla,

Mehmet Emin ÖZCAN

VakıfBank Genel Müdürü

 

E-Posta Adresiniz

Yeni çıkan kitaplar, kampanyalar ve tüm yeniliklerden haberdar edelim.